Stolica Francji: najbardziej romantyczne miasto na świecie

Paryż uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu. Sława ta jest zupełnie zasłużona, bowiem ciężko (nawet na całym świecie!) znaleźć drugie tak urokliwe i romantyczne miasto. Zachwycające secesyjne kamienice, przepiękne zabytki oraz wyjątkowa, niemożliwa do opisania słowami atmosfera przemawiają za tym, żeby destynacją romantycznej podróży dla zakochanych był właśnie Paryż.

Do Paryża ściągają zakochani z całego świata, np. dla zamożnych Azjatów spełnieniem marzeń o idealnej podróży poślubnej jest właśnie podróż do Paryża. Wiele osób ochoczo spędza czas z ukochaną osobą, spacerując wzdłuż Sekwany albo leniwie sącząc wyśmienite francuskie wino w jednej z wielu urokliwych niewielkich restauracji. Zachwycające są również paryskie parki, z przepięknym Ogrodem Luksemburskim na czele. W tego typu scenerii na pewno zostaną zrobione niezapomniane zdjęcia we dwoje.

Co więcej paryska baza hotelowa jest bardzo bogata oraz zróżnicowana. Zakochani odnajdą tu zarówno znane, sieciowe hotele, ale także prywatne nastrojowe hoteliki usytuowane w sekretnych paryskich podwórkach rodem z „Amelii”. Wysoki, francuski standard sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych turystów. Ponieważ Paryż to po prostu miasto miłości.