Najlepsze wczasy – tylko w górach!

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twój milusiński może spędzić okres wakacyjnej laby w ekscytujący sposób i zapewnić sobie wspomnienia na całe życie – zdecyduj się na wysłanie go na wakacje w górach. Nawet jeśli Twoje dziecko nie doceni w pełni widoków na imponujące górskie szczyty, z pewnością przemówi do niej duch przygody i oderwania się od trywialnej miejskiej rzeczywistości. Wspaniałym miejscem na wakacyjną wyprawę są Bieszczady – dalekie od codziennego zgiełku, umożliwiające szansę na kontakt z naturą i nieskażoną wciąż przyrodą, pełne bezludnych ścieżek i szlaków turystycznych, po których można spacerować cały dzień i nie doświadczyć żywej duszy. W takich warunkach nawet zblazowany dzieciak poczuje, że to wczasy jego życia i nie zatęskni za swoją miejską dżunglą. Pewnie zatęskni za to za zasięgiem Internetu – ale ten brak będzie mu doskwierał najwyżej przez parę dni. Potem zajmie go doświadczanie wyprawy – nocowanie w namiocie, rozpalanie ogniska, golonka pieczone na ogniu. A po powrocie będzie się chętnie dzielić wszystkim przyjaciołom na Twitterze.

Jeśli jednak dzikie bieszczadzkie ostępy to destynacja zbyt daleki – dobrą możliwością będą kolonie w Beskidach. Bliżej cywilizacji i wierzchołki nie tak odludne, ale magiczne i jeszcze nie tak zadeptane przez motłoch jak chociażby Tatry.

Czy warto jeździć na wakacje w górach? Oczywiście, że tak! Góry doskonalą uważność, odpowiedzialności i dają wytchnienie od wielkomiejskiego hałasu i ciągłego pośpiechu, który nam na co dzień towarzyszy. Niepowtarzalne widoki i niezapomniana przygoda gwarantowane! Jednocześnie też warto zwrócić uwagę fakt, jak bardzo wyjazd taka może pozytywnie wpłynąć na rozwój młodzieńców.